אלפי ילדי אחוות תורה צפו במופע של הסופר חיים ולדר בשידור חי

ביוזמת פרויקט הזום של אחוות תורה שידרנו מופע מיוחד של חיים ולדר "הלב הוא לא מחסן" לילדי אחוות תורה. אלפי ילדים צפו במופע בשידור חי באמצעות הזום

חיים ולדר מופיע בפני אלפי ילדי אחוות תורה (צילום מסך)

(הכתבה עודכנה בתאריך 10.5.20)

לאור פניות רבות, הבהרה: לא ניתן לצפות במופע בשידור חוזר

אלפי ילדים השתתפו בערב שבת קודש פרשת אמור במופע של הסופר חיים ולדר "הלב הוא לא מחסן" שנערך בשידור חי באמצעות תוכנת 'זום' ללימוד מרחוק במסגרת פרויקט הזום של אחוות תורה.

מיד לאחר חג הפסח, הוחלט בהנהלת אחוות תורה ליזום סדרת שיעורים מגדולי הרבנים והדרשנים והרצאות מיוחדות מאנשי מקצוע מובילים בתחומם בנושאים מגוונים לכל המשפחה.

הצלחה יוצאת דופן נרשמה בתוכניות לילדים שהופקו על ידי פרויקט הזום של אחוות תורה עם הופעתם של חביבי הילדים "רבי אלתר" בשבוע שעבר והסופר הידוע חיים ולדר השבוע.

פרויקט הזום של אחוות תורה מנוהל ומופק כחלק ממדיניות הארגון לדאוג למעטפת קהילתית, למצוא פתרונות רוחניים מעשיים ולהנגיש אותם למשפחות החרדים העובדים.

"אנחנו שמחים שיש באפשרותנו להוביל סדרת שיעורים מרתקים בנושאים חשובים מגדולי הרבנים והמרצים", אמר מנכ"ל אחוות תורה הרב זאב קשש. "כארגון שמוביל פתרונות רוחניים לקהילת החרדים העובדים ובני משפחותיהם, אנו עמלים בימים אלו על יצירת שיעורים ותכנים מעניינים לכל המשפחה – מפגשי זום לנשים בנושאי חינוך ילדים, שלום בית וכלכלה נבונה, וכן פעילויות חינוכיות מרתקות לילדים הנמצאים בבית".

חלק מהילדים במופע של חיים ולדר
השארת תגובה